Serwis gromadzi publikacje zwarte Stowarzyszenia EBIB.  Każdy, kto chce opublikować w serwisie swój tekst, proszony jest o kontakt z redaktorem Bożeną Bednarek-Michalską: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. a w przypadku serii Materiały Konferencyjne EBIB z Iwoną Sójkowską Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  • Wydawnictwa EBIB   ( 3 artykułów )

    Na stronie tej gromadzimy publikacje zwarte związane z bibliotekoznawstwem i informacją naukową.  Każdy, kto chce opublikować tekst w EBIB, proszony jest o kontakt z redaktorem Bożeną Bednarek-Michalską: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Publikacje standardowo udostępniane są na wolnej licencji Creative Commons BY-SA wersja 3.0.

  • Materiały konferencyjne EBIB   ( 1 artykułów )

    Seria Materiały Konferencyjne EBIB redagowana jest przez Iwonę Sójkowską Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wszelkie negocjacje na temat kosztów i składu materiałów należy prowadzić bezpośrednio z redaktorką. Publikacje mogą być udostępnione na wolnych licencjach, jeśli zamawiający sobie tego życzy.

  • Publikacje o EBIB   ( 9 artykułów )

    Publikacje o EBIB dotyczą tylko tekstów na temat EBIB. Jeśli  napisałeś tekst o naszym serwisie i chcesz go opublikować, prześlij go do redakcji. Publikacje o EBIB redaguje Bożena Bednarek-Michalska są one udostępniane na wolnej licencji Creative Commons BY-SA wersja 3.0.